JAK DZIAŁAMY?

PIERWSZY KONTAKT

Jeśli znalazłeś informację o Leadorado w sieci lub wiesz o nas z polecenia zapraszamy – napisz lub zadzwoń. To najprostsza droga by dowiedzieć się w czym możemy Ci pomóc i jak nasze doświadczenie i praktyka może się przełożyć na Twoje zyski. Pierwsze spotkanie pozwoli nam przełamać lody. Ty nas poznasz, a my opowiemy w szczegółach jak pracujemy. Po spotkaniu będziesz mieć czas by podjąć decyzję o naszej dalszej współpracy.

SPOTKANIE

Na spotkaniu opowiemy na czym dokładnie polega nasza praca i jakimi zasadami kierujemy się w naszych działaniach.  Nasze doświadczenie jest naszą bazą i motywacją, a dotychczasowe działania można w skrócie zawrzeć w trzech słowach: LUDZIE – ZAUFANIE – WSPÓŁPRACA. Postaramy się poznawać specyfikę Twojej branży i firmy,aby przedstawić wstępny zarys działania.

USTALENIE WARUNKÓW WSPÓŁPRACY

Dzięki rozmowie i dodatkowym pytaniom poznajemy Twoje potrzeby, a ich zaspokojenie staje się naszym wspólnym celem działania. Na tej podstawie przedstawiamy zakres i plan działań zmierzający do realizacji ustalonego wcześniej celu. To jest właściwy czas na podpisanie zlecenia, w którym jasno określamy harmonogram działań oraz przebieg kampanii.

Chętnie działamy na draftach przesłanych nam przez naszych klientów, lecz w razie potrzeby służymy naszymi wzorami umów.

Uruchomienie kampanii i zebranie pierwszych leadów zazwyczaj zajmuje nam około 4 dni roboczych.

PIERWSZY TEST

Jeżeli jesteś naszym nowym klientem przygotuj się na pierwszy test przeprowadzony na niewielkich ilościach dostarczanych leadów.  Chodzi o weryfikację naszych ustaleń dotyczących kampanii. Na podstawie testu sprawdzamy czy przyjęte założenia w harmonogramie dostarczania leadów, a także cena za leada oraz oczekiwania co do wyników kampanii są realne i satysfakcjonujące dla obu stron.

Test zapewnia nam zdecydowanie lepsze przygotowanie do obsługi nowej kampanii i zapewnia  efektywne wykorzystanie przeznaczonego na nią budżetu.

Po przeprowadzeniu pierwszego testu weryfikujemy założenia kampanii, uzupełniamy zespół konsultantów i zaczynamy generować leady, które właściwie prowadzone staną się Twoimi klientami.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Przez cały czas trwania kampanii rygorystycznie przestrzegamy przepisów dotyczących polityki prywatności i ochrony danych osobowych, dlatego dane wszystkich użytkowników naszych serwisów są zbierane w ramach obowiązującego prawa. Starannie monitorujemy drogę, jaką przechodzą dane personalne w naszym systemie, począwszy od ich pozyskania aż do sposobu ich użycia przez klienta.