Poznaj nas

MISJA NASZEJ WIZJI

Naszą specjalnością jest generowanie pomysłów i rozwiązywanie problemów. Generujemy leady sprzedażowe i dążymy do polepszenia wyników kampanii sprzedażowych naszych klientów.

Mamy taka wizję, w której nasi klienci nie martwią się o sprzedaż bo wiedzą, że mają w nas skuteczne wsparcie sprzedażowe i zaufany team, który pomaga wznosić ich biznes na wyższy poziom. A nasza wizja ma specjalną misję, dlatego niesiemy pomoc i wskazujemy skuteczne rozwiązania prowadzące do zjednania coraz większej liczby zaangażowanych klientów oraz zwiększenia sprzedaży. Można to ując trafnie jednym, prostym zdaniem:

DZIĘKI NAM SPRZEDAŻ WIĘCEJ!

Rafał Hajbowicz

Właściciel

Na co dzień z sukcesem wspieram startupy z sektora outsorsingu usług customer services. Jestem także właścicielem kilku firm specjalizujących się w tym zakresie. Dzięki doświadczeniu nabytemu na przestrzeni wielu lat pracy z klientami, mogę się śmiało nazwać specjalistą w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz w łączeniu różnych obszarów biznesu w spójną całość.

W Leadorado moim głównym obszarem działań jest nadzorowanie pracy działów IT.

W życiu prywatnym spełniam się jako mąż i ojciec córeczki. Interesuję się sensem istnienia życia, poznaję i rozwijam wartości duchowe. A gdy czas pozwala jestem podróżnikiem, motocyklistą i skoczkiem spadochronowym

Jakub Maszkowski

Dyrektor ds. Sprzedaży

Od ponad 5 lat, każdego dnia zawodowo wspieram moich partnerów w działaniach marketingu bezpośredniego. Spotykam się z ludźmi, rozmawiam, słucham, diagnozuję potrzeby, doradzam i proponuję najlepsze rozwiązania. Dbam, aby moje działania i pomysły budowały strategie, które realizują potrzeby klientów.

Dlatego w Leadorado moją główną odpowiedzialnością są kontakty z klientami.

Prywatnie jestem mężem i ojcem, a wolny czas najchętniej spędzam z rodziną i przyjaciółmi. Lubię dobre książki, a najbardziej kręci mnie wszechświat i jego budowa w skali micro i macro.